Zaawansowane profile klientów w Customer Insights

przez

Dynamics 365 Customer Insights & Power Platform odmienią Twoją relację z klientem

Zasięg elektronicznych środków komunikacji międzyludzkiej gwałtownie przybrał na sile w ostatnich latach. Nie ominął on również komunikacji biznesowej między klientami a firmami sprzedającymi im swoje produkty/usługi. Większość ludzi kupuje produkty, porozumiewa się ze znajomymi, informuje o wydarzeniach ze swojego życia za pośrednictwem różnorodnych cyfrowych urządzeń i aplikacji.

Nowy moduł Dynamics 365 Customer Insights pozwala na stworzenie zintegrowanego profilu klienta, który na podstawie aktywności transakcyjnej i behawioralnej przejawianej przez klienta w działaniach online będzie stanowić doskonałą bazę do nawiązania i utrzymywania z nim spersonalizowanego kontaktu (poniżej przykład opisywanego profilu).

Zawsze aktualny i kontekstowy wgląd w każdego klienta dostępny w Dynamics 365 Customer Insights może być wykorzystywany nie tylko w modułach sprzedażowym czy marketingowym ale również w modułach operacyjnych. Układ i rodzaj informacji udostępniany w profilach klientów będzie można dostosowywać łatwiej niż kiedykolwiek dotychczas.

Dodatkowo, profile klientów będą mogły być wzbogacone o wkład sztucznej inteligencji, która dla przykładu ustali priorytety kontaktu z potencjalnymi klientami według szans sprzedażowych. Szanse te będą obliczane na podstawie algorytmów uwzględniających między innymi zachowania grup klientów o podobnych cechach.

O szczegółach nowego rozwiązania będziemy informować Państwa systematycznie.

Udostępnij