Cyfrowa transformacja może i powinnawykraczać poza samą technologię

Sposób implementacji rozwiązań, optymalizacja ich wzajemnej korelacji może zwiększyć zdolność
firmy do wychodzenia naprzeciw realiom zmiennego środowiska rynkowego.

Zarządzaj zamówieniem od oferty aż po płatność
Podejmuj lepsze decyzje w logistyce
Dopasuj pulpit do swoich potrzeb

Zarządzaj zamówieniem od oferty aż po płatność

Dzięki rozbudowie programu pocztowego Microsoft Outlook, jego użytkownicy zyskali możliwość wykonywania w nim szeregu operacji biznesowych.

Dla przykładu nowe zamówienie sprzedaży bądź zakupu w programie ERP Business Central 365 można utworzyć tuż po otrzymaniu wiadomości e-mail, bezpośrednio w programie Microsoft Outlook.

Aby treść tego zamówienia była zgodna z dostępnymi stanami magazynowymi, użytkownikowi programu Microsoft Outlook udostępniany jest kontekstowy pasek informacyjny. Użytkownik znajdzie w nim dane transakcyjne dotyczące nadawcy wiadomości wraz z danymi w zakresie dostępności zapasów pojawiających się w wiadomości e-mail.

Podejmuj lepsze decyzje w logistyce

Dzięki analizie ogromnej ilości danych generowanych w module magazynowym, sztuczna inteligencja programu Dynamics 365 BC jest w stanie wspomóc proces decyzyjny w logistyce.

System Dynamics 365 BC pomoże Ci właściwie zamawiać produkty i surowce dzięki wykrywaniu powtarzających się wzorców zachowań klientów i dostawców.

Dopasuj pulpit do swoich potrzeb

Innowacyjne mechanizmy dopasowania zawartości pulpitów i pozostałych elementów interface’u pozwala wydajniej pracować i podejmować szybsze decyzje w oparciu o rzeczywiste dane.

Unikalny mechanizm Role Center ułatwia korzystanie z systemu i pozwala szybciej wdrażać nowych pracowników.

Wstępna kalkulacja systemu