Kim jesteśmy?

Od 2002 roku zajmujemy się dostarczaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych: dostosowanych do indywidualnych potrzeb, elastycznych i pomagających w skutecznym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się we wdrożeniach systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (Microsoft Dynamics NAV), systemu Microsoft Dynamics 365 CRM oraz Power Platform. Nasze kompetencje oraz doświadczenie zgromadzone w kilkudziesięciu realizacjach krajowych i zagranicznych mogą potwierdzić klienci ze zróżnicowanych branż.

NAV.COM posiada status Złotego Partnera firmy Microsoft w kategoriach Cloud Platform i Data Analytics.

Co nas wyróżnia?

Realizacja nietypowych scenariuszy biznesowych na polu IT

Od momentu powstania mieliśmy zaszczyt rozwijać funkcjonalność systemu Microsoft Dynamics NAV dla firm pochodzących z szerokiego wachlarza branż. Wiedzę i umiejętności wyniesione z dotychczasowych projektów staramy się twórczo wykorzystywać przy każdym kolejnym, nowym projekcie.

Pełna integracja danych biznesowych

NAV.COM zawsze dokłada starań, aby produkt Microsoft Dynamics NAV możliwie najlepiej integrował się z pozostałymi systemami i aplikacjami IT w firmie. Celem jest, by dane mogły swobodnie przepływać w łańcuchu wartości a procesy stawały się jeszcze bardziej inteligentne i efektywne.

Balans między użytkowością a prostotą

Mamy świadomość, że całokształt procesów biznesowych to system naczyń połączonych. W trakcie rozwoju systemów ERP i CRM zawsze jesteśmy wierni zasadzie, aby nie „przeciążać” procesów zbyt wysokim stopniem złożoności. Dlatego też świadcząc usługi konsultingowe naszym partnerom zawsze oferujemy optymalne połączenie funkcjonalności i łatwości obsługi dla użytkowników końcowych.

Dostęp do wielu dedykowanych rozszerzeń

W ramach współpracy oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozwiązań dedykowanych różnym etapom funkcjonowania łańcucha wartości. W palecie rozwiązań posiadamy również rozszerzenia, które automatyzują obieg dokumentów w firmie wraz z systemem workflows.

18 lat współpracy z firmą Microsoft

Z firmą Microsoft, światowym liderem rozwiązań dla biznesu, współpracujemy już od 18 lat… Jako NAV.COM jesteśmy dumni z tego, że już od dwóch lat możemy pochwalić się tytułem „Złoty Partner”, który jest dowodem najwyższych kompetencji w konsultingu, implementacji oraz obsłudze rozwiązań biznesowych Microsoft.

18
lat doświadczenia
50
zrealizowanych projektów
156
sprzedanych licencji

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni