Uwolnij potencjał swoich danych i procesów z Power Platform

Analizuj dane z Power BI

Continia Document Capture

Zwiększaj efektywność z Power Apps

Netronic Production Scheduler

Automatyzuj z Power Automate

Customer Insights

Continia Document Capture

Continia Document Capture jest kompleksowym rozwiązaniem służącym cyfrowym rozpoznawaniu dokumentów.

Dzięki Document Capture możesz zautomatyzować każdy etap codziennego przetwarzania faktur od otrzymywania i rejestrowania dokumentów aż po sięgania po nie dla celów audytowych i raportowych.

Oprócz głównej funkcji OCR, Continia Document Capture oferuje również funkcjonalność akceptacji faktur a także ich cyfrowej archiwizacji.

Visual Advanced Production Scheduler

Netronic Production Scheduler to rozwiązanie zapewniające wysoką transparentność obecnych w systemie zleceń produkcyjnych, marszrut, terminów realizacji, obciążeń stanowisk roboczych, a także wąskich gardeł produkcyjnych.

Dzięki kompleksowej platformie oferującej podgląd na wszystkie elementy procesu produkcyjnego, osoby planujące będą mogły szybko zareagować na nieplanowane zdarzenia na hali produkcyjnej.

Customer Insights

Customer Insights to dodatek umożliwiający intuicyjną i inteligentną sprzedaż w oparciu o kompleksową wiedzę na temat klientów.

Dodatek dostarcza pełnego obrazu działań i interakcji podjętych przez klientów, dzięki czemu można wyciągnąć szybkie wnioski i przewidywać potrzeby klientów.

Dzięki sztucznej inteligencji zawartej w narzędziu Customer Insights zyskasz dostęp również do takich wskaźników, jak prognozy spodziewanej konwersji lead’ów w klientów, czy wskaźnik zadowolenia obecnych klientów.